Wasze modyfikacje wyglądu forum – rozpoczynamy głosowanie!

Wasze modyfikacje wyglądu forum – rozpoczynamy głosowanie!

Wasze modyfikacje wyglądu forum – rozpoczynamy głosowanie!
02.05.2017 14:17, aktualizacja: 07.05.2017 20:27

Upłynął czas na składanie propozycji Waszych modyfikacji wyglądu forum. Przede wszystkim serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i Waszą aktywność – zarówno liczba propozycji, jak i ich jakość i dopracowanie, przerosły nasze oczekiwania.

Wszystkie propozycje będą dostępne dla pozostałych użytkowników w ustawieniach wyglądu forum. Oczywiście koniec czas na zgłaszanie prac to tak naprawdę początek naszej zabawy, teraz czas na wybór najlepszych. Edit: głosowanie zakończy się 9 maja o 23:59.

350199294177077185
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jak głosować?

Wszystkie propozycje wyglądu forum zgromadzone są w osobnym wątku na forum. Tam także odbywa się głosowanie. Przy każdym wpisie, po jego lewej stronie, widoczny jest przycisk, który pozwoli na oddanie głosu. Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos. Radzimy się zatem dobrze zastanowić, bo jest w czym wybierać!

Głosować można w osobnym wątku na forum.
Głosować można w osobnym wątku na forum.

Nagrody

Zgodnie z zapowiedziami, Wasze głosy wyłonią trzy motywy, których autorzy zostaną nagrodzeni. Dla twórcy najlepiej ocenianego przez społeczność wyglądu przygotowaliśmy klawiaturę mechaniczną HyperX Alloy FPS. Za drugą najładniejszą karnację będzie można wygrać słuchawki HyperX Cloud Stinger, a zamykający podium może oczekiwać podkładki pod mysz HyperX FURY dla profesjonalnych graczy. To jednak nie wszystko – autorzy kolejnych najwyżej ocenianych skórek otrzymają kubki dobrychprogramów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (108)