Ważne aktualizacje dla Visual Studio 2013, Azure SDK, Windows Phone 8.1 i Apache Cordova Tools

Ważne aktualizacje dla Visual Studio 2013, Azure SDK, Windows Phone 8.1 i Apache Cordova Tools

05.08.2014 11:47, aktual.: 05.08.2014 18:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft w ostatnim czasie zaczął przykładać większą wagę do aktualizacji swoich produktów. Pierwsi szczęśliwcy mogą już pobrać aktualizację Windows Phone 8.1 Update, a niedługo zostaniemy uraczeni także odświeżonym desktopowym Windowsem 8.1, wraz z sierpniową paczką Update 2. Do grona zaktualizowanych produktów dołączają również narzędzia deweloperskie, skierowane do osób tworzących w technologiach microsoftowych.

Visual Studio 2013 Update 3 po wersjach podglądowych doczekało się stabilnego wydania. W nowej odsłonie ujrzymy Application Insights, które można będzie zintegrować z obecnymi lub nowymi projektami, zaś CodeLens otrzymało wsparcie dla Gita. Redmond dodało również moduł do diagnozowania pamięci w aplikacjach WPF i Win32, integrację z Azure WebJobs, a także wiele pomniejszych nowości.

Obraz

Microsoft wydał także Azure SDK 2.4 skierowane do deweloperów pracujących pod Visual Studio 2013 i 2012. Nowa wersja pozwala na tworzenie migawek i odtwarzanie z nich wirtualnych maszyn oraz debugowanie 32-bitowych wirtualnych maszyn.

Aktualizację dostało również narzędzie Apache Cordova dla Visual Studio, powalające na tworzenie aplikacji w HTML+JS pod Androida, iOS i Windows. Wersja CTP 2 przynosi wsparcie deweloperom pracującym na Windows 7, możliwość pracy z Androidem w starszych wersjach oraz wiele usprawnień.

Również deweloperzy Windows Phone nie zostali pominięci. Emulator Windows Phone dostał aktualizację do wersji 8.1 Update, co pozwala na przetestowanie aplikacji z nową odsłoną mobilnych okienek.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)