Wesołego Świątecznika w Plants vs Zombies: Bitwa o Neighborville!

Wesołego Świątecznika w Plants vs Zombies: Bitwa o Neighborville!

Poczuj magię świąt w popularnej grze
Poczuj magię świąt w popularnej grze
Redakcja
03.12.2019 15:35

Najbardziej magiczny okres w roku nadciąga jak chłodny, mrożący mózgi wiatr. Zafunduj sobie kubek gorącego kakao (z podwójną porcją pianek, a co!), zasuń na uszy czapkę z rogami renifera i zaproś kilkoro znajomych do zabawy w świątecznikowym lokalnym trybie współpracy w Plants vs Zombies: Bitwa o Neighborville!

Już od 2 grudnia w grze dostępne są klimatyczne dekoracje, takie jak śnieżne zaspy, świąteczne światełka, ogromne balony w kształcie prezentów i nie tylko. Wykonujcie postępy na mapie z nagrodami Świątecznika, by zdobyć sezonowe kostiumy, w tym: niezwykle rzadkiego Odrażającego Pożeracza za pokonanie połowy mapy, legendarnego Mistrza Świątecznikowania dla Inżyniera za dotarcie do końca oraz legendarnego Inspirującego Elfa dla Inżyniera za pokonanie mapy tylko jedną ścieżką. Ponadto w grze pojawiła się nowa mapa Szlamozbiornik do "Bitwy drużynowej", "Operacji" i "Trybu mieszanego"!

Z okazji świątecznej aktualizacji pojawił się nowy trailer, w którym narratorem jest sam sir Patrick Steward.

Plants vs. Zombies™: Bitwa o Neighborville – zwiastun z okazji Świątecznika

EA i PopCap ogłosiły również wynoszącą 500 tys. dol. darowiznę na rzecz #TeamTrees, inicjatywy rozpoczętej przez Youtubera MrBeast, mającej na celu zebranie wystarczających funduszy do 1 stycznia 2020 roku, aby posadzić 20 milionów drzew. Każdy przekazany 1 dol. jest równy jednemu drzewku.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)