Wideo w Spotify już dostępne w aplikacjach mobilnych. Ale nie w Polsce

Wideo w Spotify już dostępne w aplikacjach mobilnych. Ale nie w Polsce

Wideo w Spotify już dostępne w aplikacjach mobilnych. Ale nie w Polsce
26.01.2016 19:03, aktualizacja: 26.01.2016 19:15

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o planach rychłego uruchomienia sekcji wideo w mobilnej aplikacji Spotify na Androida i iOS-a. Dziś nowość jest już dostępna, w związku z czym wyjaśniło się kilka niewiadomych. Także tych dotyczących dostępności.

W dużej mierze potwierdziły się wcześniejsze informacje o tym, jak będzie prezentowało się wideo w Spotify. Użytkownik zyskuje w menu Browse nową sekcję Shows. Tam, w formie znanej dotychczas z innych katalogów, czyli kwadratowych obrazków, może nawigować po dostępnych materiałach wideo, przechodzić do odtwarzania, a także kolejkować.

Obraz

Jeżeli zaś chodzi o same materiały, to w kontekście wczorajszych informacji niczym nas nie zaskoczono. Treści dostarczają duże stacje telewizyjne. Trzeba przyznać, że formuła taka jest dość ryzykowna. Trudno zakładać, aby nagrany wcześniej na zamówienie komercyjnej telewizji materiał wideo miał szczególnie zainteresować ze względu na gusta muzyczne. O tym jednak, przekonamy się w najbliższym czasie.

Użycie angielskojęzycznej wersji elementów interfejsu nie jest przypadkowe. Dział wideo w Spotify, mimo tego, ze program otrzymał dziś aktualizację w wersji na Androida, nie jest dostępny w Polsce oraz wielu innych państwach, w których dostępne jest Spotify.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)