Więcej aplikacji w Google Apps Marketplace

Więcej aplikacji w Google Apps Marketplace

16.06.2010 18:09

Google udostępnił w swoim sklepie internetowym Google Apps Marketplace kilkanaście nowych aplikacji. W ten sposób chce przyciągnąć kolejnych klientów biznesowych.

Wczoraj informowaliśmy o wprowadzeniu do sprzedaży pakietu Office 2010. Google w tym samym czasie zaktualizował darmową usługę Google Docs. Wprowadzono też 16 nowych aplikacji do sklepu Apps Marketplace. Firma poinformowała o tym na swoim blogu. Wśród programów znajdziemy takie jak na przykład Gantter, który służy do zarządzania projektami. Aplikacja jest zintegrowana z Google Docs, pozwala również na import plików MS Project. Z kolei Copy2Contact pozwala na przechwytywanie kontaktów czy terminów z dokumentów tekstowych. Wśród aplikacji pojawiło się również narzędzie do obsługi telefonów - Ginza Phone. Stupeflix Studio pozwala na tworzenie klipów reklamowych, zaś YoolinkPro wprowadza możliwość korzystania w firmie z usług społecznościowych.

Z pełną informacją na temat nowych programów można zapoznać się na blogu firmy Google. Obecnie w sklepie Apps Marketplace dostępnych jest kilkaset aplikacji. Najlepiej oceniana, OffiSync, umożliwia synchronizację pakietu Office z Google Apps. Sklep został uruchomiony w marcu tego roku. Wcześniej działała inna, zbliżona usługa. Był to Google Solutions Marketplace, który jednak nie był sklepem, ale miejscem, gdzie można było znaleźć linki do programów związanych z Google Apps.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)