Większa integracja Windows Phone 7 z Facebookiem

Większa integracja Windows Phone 7 z Facebookiem

29.11.2010 12:17

Microsoft najprawdopodobniej pracuje nad głębszą integracją systemu Windows Phone 7 z Facebookiem i innymi usługami społecznościowymi.

Dotychczasowa współpraca między systemem dla smartfonów a Facebookiem to najwyraźniej za mało dla Microsoftu. Zdaniem serwisu Neowin, w Windows Phone 7 niedługo mogą pojawić się nowe funkcje takie jak wykorzystanie Facebook Places (geolokalizacja), obsługa chatu czy wysyłanie i odbieranie SMS-ów z poziomu aplikacji. Podobno Microsoft już otrzymał pozwolenie od Facebooka na wprowadzenie wymienionych funkcji. Firma jak dotąd oficjalnie nie potwierdziła, ani nie zdementowała tych pogłosek. Aktualizacja Windows Phone 7 ma ukazać się na początku przyszłego roku.

Microsoft wypowiedział się również na temat narzędzia umożliwiającego uruchomienie nieoficjalnych aplikacji w smartfonach z Windows Phone 7. Jak podaje serwis WinRumors, firma odradza swoim klientom korzystania z ChevronWP7. Próby odblokowania urządzenia mogą prowadzić do utraty gwarancji, uszkodzić funkcje telefonu, przerwać dostęp do usług w Windows Phone 7 czy trwale zepsuć telefon, powiedział rzecznik Microsoftu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)