Wielki Giermasz – 300 tytułów po 9,99 zł w Biedronce

Karolina Kowasz

21.01.2014 13:40, aktual.: 21.01.2014 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma CDP.pl zapowiedziała największy Giermasz w historii firmy, który to odbędzie się w dniach od 10 do 23 lutego w sklepach Biedronka na terenie całego kraju. Planowana jest sprzedaż prawie 300 tytułów w liczbie pół miliona egzemplarzy.

CC BY-SA Krugerr, Wikimedia
CC BY-SA Krugerr, Wikimedia

Michał Gembicki, dyrektor zarządzający CDP.pl, w oświadczeniu prasowym na stronie CDP.pl informuje, że zdecydowano się na Giermasz w sieci Biedronka, gdyż jest to jedno z ulubionych miejsc zakupów w Polsce, dzięki czemu oferta trafi do jeszcze szerszego grona graczy, niezależnie od miejsca ich zamieszkania. Taki sposób dystrybucji gier ma zapewnić Giermaszowi jeszcze większą rozpoznawalność i odpowiadanie na potrzeby klientów. Na swoim Twitterze Gembicki pisze, że gry będą dostępne tylko na PC.

Na serwisach społecznościowych informacja przekazana przez CDP.pl wzbudziła pozytywne emocje. Wiadomo, że wśród tytułów, które trafią na Giermasz, znajdą się m.in. Aliens: Colonial Marines, Dirt 3, StarCraft (z dodatkiem Broodwar), Total War: Shogun 2 czy Worms Revolution: Deluxe Edition. Liczba dostępnych tytułów może się różnić zależnie od sklepu i często pada porównanie do pudełka czekoladek. Spodziewana cena detaliczna gry to 9,99 zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także