Windows 11 zacznie "polecać pliki"? Jest taka możliwość

Windows 11 zacznie "polecać pliki"? Jest taka możliwość

Windows 11 22H2
Windows 11 22H2
Źródło zdjęć: © Microsoft
Oskar Ziomek
09.01.2023 16:16

Windows 11 być może już niedługo zacznie polecać konkretne dokumenty w Eksploratorze plików - wynika ze spostrzeżeń niektórych testerów. Jak się okazuje, w jednej z testowych kompilacji da się dotrzeć do kodu sugerującego implementację "rekomendowanej zawartości" właśnie w opcjach Eksploratora.

Na temat zwraca uwagę Neowin, odwołując się do wpisu na Twitterze użytkownika XenoPanther. Zauważył on, że zmiany w kodzie niektórych plików systemowych Windowsa 11 wskazują na plany Microsoftu odnośnie implementacji mechanizmu "sugerowania plików" w Eksploratorze systemowym.

Na tę chwilę o nowej opcji nie wiadomo nic więcej, ale obecność przełącznika w opcjach sugeruje przynajmniej, że w razie czego nową opcję będzie można wyłączyć. W tym momencie użytkownicy Windowsa 11 mogą tylko spekulować, o co tak naprawdę chodzi.

Prawdopodobna wydaje się opcja z kolejnym panelem po lewej stronie Eksploratora, gdzie obecnie można przypinać wybrane katalogi oraz przeglądać całe drzewo z systemową strukturą folderów. Należy jednak podkreślić, że mówimy o testowych wydaniach, w ramach których - zgodnie z założeniem - niektóre rozwiązania są tylko sprawdzane. Nie wszystkie opcje muszą trafić do stabilnego Windows 11.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)