Windows 8 w wersji RTM już w kwietniu 2012?

Windows 8 w wersji RTM już w kwietniu 2012?

27.06.2011 17:19

Możliwe, że kolejne wydanie systemu Windows 8 pojawi się znacznie wcześniej, niż dotąd przypuszczano. Prawdopodobna data to kwiecień przyszłego roku.

Microsoft dotychczas nie podał jeszcze oficjalnej daty premiery Windows 8, chociaż sugerował kilkakrotnie, że będzie to raczej koniec przyszłego roku. Według najnowszych doniesień wersja RTM systemu mogłaby pojawić się już w kwietniu 2012. Oczywiście, jeżeli prace nad systemem nie napotkają poważniejszych przeszkód. Wiadomość podała na swoim blogu Mary Jo Foley od lat tropiąca plotki na temat produktów firmy z Redmond. Kolejna ciekawa wiadomość jest taka, że beta - a nie jak dotąd przypuszczano, wersja preview - systemu Windows 8 pojawi się już podczas wrześniowej konferencji BUILD.

W trakcie spotkania z deweloperami Microsoft ma zaprezentować nie tylko nowości, jakie znajdą się w kolejnej wersji Windows, ale również plany dotyczące wydania systemu. Jeżeli informacje podane przez Foley się potwierdzą, Windows 8 RC pojawiłby się w styczniu 2012, kolejny zaś Milestone stanie się RTM. Microsoft obecnie zakończył prace nad wersją Milestone 3 systemu, którego build wyciekł niedawno do Internetu. Przypomnijmy, że Windows 8 będzie oferował między innymi nowy interfejs użytkownika bardzo zbliżony do znanego z Windows Phone 7.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (79)