Windows Live Messenger dla telefonów iPhone wydany

Windows Live Messenger dla telefonów iPhone wydany

21.06.2010 11:11, aktualizacja: 21.06.2010 13:20

Komunikator Windows Live Messenger od dzisiaj jest dostępny dla użytkowników telefonów iPhone. Microsoft odświeży także wersję mobilną przeglądarki Bing.

Windows Live Messenger dla smartfonów iPhone pozwala na korzystanie z komunikatora, poczty Hotmail, a także usług społecznościowych. Podobnie jak w wersji desktopowej, użytkownicy aplikacji mogą prowadzić rozmowy nie tylko z internautami korzystającymi z Windows Live Messengera, ale również Y! Messengera. Dodatkowo program przesyła powiadomienia o nieodebranych wiadomościach. Z kolei usługi społecznościowe pozwalają na łączenie się z Facebookiem, Flickrem czy MySpace. Windows Live Messenger umożliwia przesyłanie zdjęć, tworzenie albumów i dodawanie komentarzy do fotografii. Aplikacja zajmuje 7,2 MB i wymaga oprogramowania iOS w wersji minimum 3.0. Dostępna jest za darmo w App Store. Niestety, aplikacja nie jest jeszcze dostępna w polskiej wersji e-sklepu

Microsoft chce wprowadzić również odświeżoną wersję swojej przeglądarki Bing dla smartfonów. Odmieniony zostanie wygląd interfejsu użytkownika - między innymi udostępnione zostaną słynne tapety dla wyszukiwarki. Obecnie wersja Binga dla telefonów komórkowych posiada białe tło. Zmiany mają dotknąć również map i wyników wyszukiwania. Na blogu My Microsoft Life można obejrzeć przykładowe zrzuty ekranu prezentujące odświeżoną wyszukiwarkę Microsoftu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)