Windows Live Messenger dla telefonów iPhone wydany

Windows Live Messenger dla telefonów iPhone wydany
21.06.2010 11:11

Komunikator Windows Live Messenger od dzisiaj jest dostępny dla użytkowników telefonów iPhone. Microsoft odświeży także wersję mobilną przeglądarki Bing.

Windows Live Messenger dla smartfonów iPhone pozwala na korzystanie z komunikatora, poczty Hotmail, a także usług społecznościowych. Podobnie jak w wersji desktopowej, użytkownicy aplikacji mogą prowadzić rozmowy nie tylko z internautami korzystającymi z Windows Live Messengera, ale również Y! Messengera. Dodatkowo program przesyła powiadomienia o nieodebranych wiadomościach. Z kolei usługi społecznościowe pozwalają na łączenie się z Facebookiem, Flickrem czy MySpace. Windows Live Messenger umożliwia przesyłanie zdjęć, tworzenie albumów i dodawanie komentarzy do fotografii. Aplikacja zajmuje 7,2 MB i wymaga oprogramowania iOS w wersji minimum 3.0. Dostępna jest za darmo w App Store. Niestety, aplikacja nie jest jeszcze dostępna w polskiej wersji e-sklepu

Microsoft chce wprowadzić również odświeżoną wersję swojej przeglądarki Bing dla smartfonów. Odmieniony zostanie wygląd interfejsu użytkownika - między innymi udostępnione zostaną słynne tapety dla wyszukiwarki. Obecnie wersja Binga dla telefonów komórkowych posiada białe tło. Zmiany mają dotknąć również map i wyników wyszukiwania. Na blogu My Microsoft Life można obejrzeć przykładowe zrzuty ekranu prezentujące odświeżoną wyszukiwarkę Microsoftu.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)