Windows Phone 7 Connector w Mac App Store

Windows Phone 7 Connector w Mac App Store

17.02.2011 15:19

Microsoft umieścił w Mac App Store swoja pierwszą aplikację, nie jest to jednak Office 2011. Pierwszym programem Microsoftu w sklepie Apple jest darmowy Windows Phone 7 Connector. Jednocześnie jest to pierwszy program tego typu wydany przez Microsoft dla Mac OS X.

Wersja testowa programu Windows Phone 7 Connector dla Mac OS X od października jest dostępna na stronach Microsoftu. Finalne wydanie wersji stabilnej, które zostało udostępnione w tym tygodniu, można pobrać za darmo z Mac App Store. Na razie posiadacze polskich kont w Mac App Store nie mają dostępu do finalnej wersji aplikacji, ale wciąż mogą korzystać z Bety.

Windows Phone 7 Connector to narzędzie przeznaczone do synchronizacji danych między komputerem Mac a telefonem działającym pod kontrolą systemu Windows Phone 7. Dane, które można synchronizować z telefonem, obejmują muzykę, filmy i podcasty z iTunes oraz zdjęcia z biblioteki iPhoto. Ponadto program pozwala na listowanie plików zapisanych na telefonie oraz na ich podgląd na komputerze. Multimedia pobierane z telefonu zostają automatycznie dodane do biblioteki iTunes lub iPhoto, zależnie od ich typu.

Windows Phone 7 Connector znajduje się w dziale Programy -> Narzędzia -> Synchronizacja danych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)