Windows Phone 7 wkrótce z funkcją kopiuj-wklej

Windows Phone 7 wkrótce z funkcją kopiuj-wklej

06.12.2010 12:45

Według niepotwierdzonych informacji Microsoft udostępnił deweloperom aktualizację Windows Phone 7 z funkcją kopiuj-wklej. Pojawiła się też aplikacja z dostępem do Google Maps.

Informacje na temat funkcji kopiuj-wklej podał serwis PocketNow, powołując się na anonimowe źródła. Funkcja ta miała się pojawić w uaktualnieniu o numerze 7.0.7338.0 systemu Windows Phone 7. Użytkownik może zaznaczyć i skopiować wybrany fragment tekstu w takich aplikacjach jak Internet Explorer, klient poczty e-mail czy Word. Według oficjalnych zapowiedzi Microsoftu, aktualizacja z funkcją kopiuj-wklej systemu dla smartfonów przewidywana jest na początek przyszłego roku.

Pojawiła się też kolejna nieoficjalna aplikacja dla Windows Phone 7. To TechAutos Maps, narzędzie umożliwiające dostęp do Google Maps. Domyślnymi mapami dla systemu Microsoftu są oferowane w ramach Bing Maps. Użytkownicy, którzy wolą rozwiązanie firmy Google, mogą skorzystać z nieoficjalnej aplikacji - ale tylko za pośrednictwem ChevronWP7. Narzędzie do odblokowania możliwości instalowania programów niezatwierdzonych przez Microsoft wprawdzie zostało wycofane przez producenta, wciąż jednak można pobrać je z Sieci.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)