Windows Phone 7 z dwiema aktualizacjami w 2011 i 2012 roku

16.12.2010 11:56, aktual.: 23.12.2010 10:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według nieoficjalnych informacji, szykują się aż dwie aktualizacje systemu Windows Phone 7. Poznaliśmy już ich nazwy kodowe: Mango i Apollo.

Jak dowiedzieliśmy się na początku grudnia, szykowana jest niewielka aktualizacja dla Windows Phone 7, która ma pojawić się podczas styczniowych targów CES. Wprowadzi między innymi oczekiwaną funkcję kopiuj-wklej. Microsoft zaprezentuje wtedy również pierwsze informacje na temat kolejnego Windowsa i tabletów. Zdaniem serwisu ZDNet, większe aktualizacje Windows Phone 7 ukażą się na jesieni 2011 (Mango) i pod koniec 2012 roku (Apollo). Jeśli wierzyć anonimowym źródłom, na które powołuje się serwis, Microsoft najwyraźniej nie śpieszy się z wprowadzeniem aktualizacji swojego systemu.

W Mango pojawić się mają udogodnienia dla deweloperów (rozszerzona kontrola nad aplikacjami), a także bardziej zaawansowany multitasking. Poza tym Microsoft wprowadzi głębszą integrację z Silverlightem obejmującą między innymi wtyczkę dla przeglądarki internetowej i HTML5. Nie poznaliśmy natomiast jak dotąd informacji na temat aktualizacji o nazwie Apollo. Wiadomo jedynie, że ma być ona największa spośród uaktualnień. Do 2012 roku jednak sporo może się zmienić...

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)