Windows Phone 8.1 dostępny dla deweloperów już od 14 kwietnia

Windows Phone 8.1 dostępny dla deweloperów już od 14 kwietnia

Windows Phone 8.1 dostępny dla deweloperów już od 14 kwietnia
05.04.2014 14:43

Konferencja Build 2014 przyniosła wiele ciekawych nowości odnośnie systemu Windows Phone 8.1. Dowiedzieliśmy się także, że finalna wersja samej aktualizacji trafi do obecnych posiadaczy systemu w najbliższych miesiącach, zatem trzeba się uzbroić w cierpliwość. Jednak zarejestrowani deweloperzy będą mogli wcześniej zapoznać się z Windows Phone 8.1 na swoich urządzeniach

Obraz

Portal Neowin dotarł do wiadomości, jaką przesłał Microsoft do swoich partnerów. Z treści wynika, że sam system Windows Phone 8.1 jest już niemal ukończony i w najbliższych dniach będą jedynie dodane drobne poprawki. Zakończenie prac planowane jest na 8 kwietnia, zaś udostępniona wersja dla producentów trafić ma 14 kwietnia.

Również tego dnia ma się pojawić wersja dla deweloperów dzięki programowi Preview for Developers, oferującego dostęp do kanału testowego. Podczas premiery Windows Phone 8 GDR3 wiele osób skorzystało z możliwości wcześniejszej instalacji systemu. W przypadku wersji 8.1. można spodziewać się jeszcze większego zainteresowania.

Windows Phone 8.1 zapowiada się jako aktualizacja, która może stać się przełomową wersją mobilnego systemu od Microsoftu. Android i iOS mogą się już czuć zagrożone.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)