Windows Phone 8.1 już dostępne w kanale deweloperskim dla każdego zainteresowanego

Windows Phone 8.1 już dostępne w kanale deweloperskim dla każdego zainteresowanego

Windows Phone 8.1 już dostępne w kanale deweloperskim dla każdego zainteresowanego
14.04.2014 18:29

Wszyscy zainteresowani losami Windows Phone mają dzisiaj swoje małe święto. Microsoft wypuścił Windows Phone 8.1 w kanale deweloperskim. Co ciekawe, każdy zainteresowany może bez najmniejszego problemu zainstalować najnowszą wersję mobilnych okienek

Nowa wersja Windows Phone 8.1 to olbrzymia ilość nowości, ulepszeń i poprawek, o których pisaliśmy już jakiś czas temu. Trzeba przyznać, że wersja 8.1 to duży krok do przodu. Ilość zmian przytłacza, a to dopiero początek, gdyż deweloperzy otrzymali nowe SDK, dające większą swobodę w tworzeniu aplikacji.

350049101066561473

Wersja w kanale deweloperskim nie posiada oprogramowani od firm OEM (zatem nie uświadczymy jeszcze aplikacji od Nokii czy Samsunga). Nie uświadczymy niestety jeszcze nowych ekranów blokady, a do testów Cortany niezbędna będzie zmiana regionu na Stany Zjednoczone. Udostępniony build jest stabilny i każdy może wypróbować Windows Phone 8.1, od taniej Lumii 520 aż po olbrzymi model 1520. W tym celu należy zarejestrować się na stronie projektu App Studio (niestety duże zainteresowanie skutkuje problemami z wejściem na stronę) oraz pobrać aplikację Preview for Developers. Po zalogowaniu się w programie sprawdzamy dostępność aktualizacji w systemie. Windows Phone powinien odnaleźć wersję 8.1 i rozpocząć proces instalacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (142)