Windows Phone 8.1 już dostępne w kanale deweloperskim dla każdego zainteresowanego

Windows Phone 8.1 już dostępne w kanale deweloperskim dla każdego zainteresowanego

14.04.2014 18:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszyscy zainteresowani losami Windows Phone mają dzisiaj swoje małe święto. Microsoft wypuścił Windows Phone 8.1 w kanale deweloperskim. Co ciekawe, każdy zainteresowany może bez najmniejszego problemu zainstalować najnowszą wersję mobilnych okienek

Nowa wersja Windows Phone 8.1 to olbrzymia ilość nowości, ulepszeń i poprawek, o których pisaliśmy już jakiś czas temu. Trzeba przyznać, że wersja 8.1 to duży krok do przodu. Ilość zmian przytłacza, a to dopiero początek, gdyż deweloperzy otrzymali nowe SDK, dające większą swobodę w tworzeniu aplikacji.

Obraz

Wersja w kanale deweloperskim nie posiada oprogramowani od firm OEM (zatem nie uświadczymy jeszcze aplikacji od Nokii czy Samsunga). Nie uświadczymy niestety jeszcze nowych ekranów blokady, a do testów Cortany niezbędna będzie zmiana regionu na Stany Zjednoczone. Udostępniony build jest stabilny i każdy może wypróbować Windows Phone 8.1, od taniej Lumii 520 aż po olbrzymi model 1520. W tym celu należy zarejestrować się na stronie projektu App Studio (niestety duże zainteresowanie skutkuje problemami z wejściem na stronę) oraz pobrać aplikację Preview for Developers. Po zalogowaniu się w programie sprawdzamy dostępność aktualizacji w systemie. Windows Phone powinien odnaleźć wersję 8.1 i rozpocząć proces instalacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (142)