Windows Phone 8.1 nadejdzie już w pierwszej połowie lipca

Windows Phone 8.1 nadejdzie już w pierwszej połowie lipca

Windows Phone 8.1 nadejdzie już w pierwszej połowie lipca
01.07.2014 17:00

Windows Phone 8.1 w wersji deweloperskiej dostępny jest już od dłuższego czasu. Osoby, które wgrały system w wersji podglądowej, szybko zauważyły duże zmiany, jakie wprowadził Microsoft w oprogramowaniu na urządzenia przenośnie. Użytkownicy, którzy nie zdecydowali się na pobranie wczesnej wersji Windows Phone, czekają na oficjalne wydanie finalnej odsłony systemu w wersji 8.1. Okazuje się, że ten moment jest już kwestią nie miesięcy czy tygodni, ale dni.

Obraz

Finalne wydanie Windows Phone 8.1 to nie tylko zmiany w samym systemie, ale również udoskonalenia od producentów OEM. Wszystko wskazuje na to, że lipiec dla części użytkowników mobilnych okienek będzie miesiącem, kiedy będą mogli pobrać końcową wersję Windows Phone 8.1 bez uciekania się do nietypowych zabiegów i ryzykowania utraty gwarancji. Wszystko za sprawą najnowszych doniesień z różnych zakątków świata. Francuski operator SFR podał do wiadomości, że Windows Phone 8.1 będzie dostępny już 8 lipca. Kilka dni wcześniej indyjski oddział Microsoftu poinformował o przygotowaniach do wydania omawianej aktualizacji na ten rynek w okresie pierwszych dwóch tygodni lipca. Czy również w Polsce doczekamy się nowej odsłony Windows Phone 8.1 już na początku wakacji?

Nowe mobilne okienka to duży skok jakościowy zarówno dla użytkowników, jak i producentów OEM. Wiemy również, że planowane są już aktualizacje dla wersji 8.1, które rozszerzą chociażby możliwości ekranu blokady, lub dodadzą proste tworzenie folderów na ekranie startowym. Liczymy zatem, że lipiec również i w Polsce upłynie pod znakiem aktualizacji systemu Windows Phone.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)