Wine 1.3.11 z poprawioną obsługą JavaScriptu

Wine 1.3.11 z poprawioną obsługą JavaScriptu

10.01.2011 17:08

Ukazała się kolejna wersja rozwojowa Wine o numerze 1.3.11. To popularna implementacja WinAPI dla systemów Unix.

Wine jest oprogramowaniem Open Source pozwalającym na uruchomianie programów i gier stworzonych z myślą o Windows w systemie Linux i pokrewnych. Wśród tytułów, które bardzo dobrze działają pod Wine można wymienić World of Warcraft, StarCraft II, The Sims 3 oraz Call of Duty 4. Wine pozwoli nam uruchomić pod Linuksem także Microsoft Office, Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver i wiele innych popularnych programów. Lista kompatybilnych aplikacji jest dostępna na stronie domowej projektu.

Testowe wydanie Wine 1.3.11 zawiera szereg drobnych zmian. W najnowszej wersji programu pojawiła się między innymi poprawiona obsługa JavaScriptu. Poza tym zaktualizowano wersje językowe Wine, poprawiono też działanie debbugera. Jak czytamy na stronach projektu, usunięto błąd, który od 2006 roku uniemożliwiał użytkownikom Wine korzystanie z popularnej gry Kierki. Wyeliminowano również błędy związane z takimi aplikacjami jak Evil Island, Super Meat Boy, BearShare czy Arcanum. Pełna lista zmian dostępna jest na stronach projektu Wine.

Wine 1.3.11 można pobrać z naszego vortalu. Narzędzie dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia systemowe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (195)