Wiosenne porządki szybsze i dokładniejsze z nową wersją Nero TuneItUp

Wiosenne porządki szybsze i dokładniejsze z nową wersją Nero TuneItUp
11.04.2016 18:39
Wiosenne porządki szybsze i dokładniejsze z nową wersją Nero TuneItUp

Nero zaprezentowało nową wersję programu Nero TuneItUp, który przyda się przy optymalizacji działania systemu operacyjnego, zautomatyzowanego usuwania niepotrzebnych plików czy naprawę windowsowego rejestru. W nowej wersji oprogramowanie ma być nie tylko szybsze w działaniu, ale także rozwiązywać większą liczbę problemów.

350175518446020545

W darmowej wersji programu otrzymujemy dostęp do wielu przydatnych funkcji pozwalających na łatwe i szybkie pozbycie się różnego rodzaju niepotrzebnych plików: między innymi tych pozostawionych przez strony wyświetlone w przeglądarkach czy ślady po usuniętych aplikacjach, których odinstalowanie nie przyniosło efektów w systemowym rejestrze.

Ponadto w wersji płatnej możliwe jest także usunięcie niepotrzebnych pozycji z listy aplikacji, które uruchamiają się wraz z systemem operacyjnym, ustawienie zużycia energii, które pozwoli nieco wydłużyć czas pracy na akumulatorze, a nawet prosta optymalizacja ustawień sieciowych.

350175518446217153

Nowa wersja Nero TuneItUp przynosi poprawki dostosowane do rozpoznawania zbędnych plików na Windowsie 10, ma także skuteczniej rozpoznawać pozostawione przez przeglądarkę internetową pliki. Ponadto bezpieczne usuwanie plików jest teraz możliwe także na dyskach zewnętrznych. Nero TuneItUp można pobrać z naszej bazy programów.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)