Witaj w Klubie: Ubisoft wreszcie uporządkowuje dokonania graczy

Witaj w Klubie: Ubisoft wreszcie uporządkowuje dokonania graczy

Witaj w Klubie: Ubisoft wreszcie uporządkowuje dokonania graczy
20.10.2015 10:46

Zamiast połączyć siły, wielcy wydawcy gier promują swoje własne cyfrowe platformy oraz sklepy. Przestarzały system Uplay Ubisoftu od lat domagał się przebudowania, bo sprawdzanie swoich osiągnięć w poszczególnych produkcjach firmy i przeszukiwanie dostępnych nagród było mocno utrudnione. Okazuje się, że twórcy zdawali sobie z tego sprawę, ponieważ powołano do życia znacznie lepiej przemyślany serwis Ubisoft Club.

Można rzecz jasna logować się na dotychczasowe konta i wtedy przeliczony zostanie poziom doświadczenia użytkownika, jak również należne mu obecnie bonusy. Im więcej gramy w zarejestrowane w systemie tytuły, tym wyższy poziom gracza zyskujemy, a to gwarantować ma ciekawe niespodzianki ze strony Ubisoftu, tak w ramach programu lojalnościowego. Należy tylko pamiętać, aby nabyte dzieła łączyć z usługą na PC, Xboksie One czy PlayStation 4. Klub standardowo obsługuje komputery oraz konsole.

Na razie szwankuje nieco system logowania, co wymagać może wielu prób wpisywania hasła, ale potem pokazuje się całkiem przyjemnie dla oczu zaprojektowana strona. Należy dobrać sobie obrazek nas reprezentujący, zaznaczyć odznaki zdobyte w różnych grach, którymi chcemy pochwalić się na profilu, a także kolorową ilustrację do użytku w tle. Dowiecie się, od ilu lat jesteście z Ubisoftem, ile propozycji wydawcy łącznie przez ten czas sprawdziliście czy też jak wypadacie ze swoją pasją na tle swoich przyjaciół.

Pomyślano o szczegółowych statystykach i rankingach graczy, najpierw jednak trzeba sobie naturalnie dodać kolegów z Uplay do listy. Interesująco zapowiada się opcja wypełniania z góry określonych wyzwań dla fajnych nagród (typu choćby zniżki w sklepie czy dodatki w grach), niemniej na razie zakładka z nimi jest pusta. Nigdzie nie zniknęły oczywiście żmudnie gromadzone dotąd kredyty. Ubisoft obiecuje, że w Klubie zyskiwać będziecie je jednak dużo częściej oraz w większych ilościach. Wystarczy grać.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)