Witamy w nowej wersji portalu dobreprogramy!

Redakcja

01.08.2013 05:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przedstawiamy Wam całkowicie nową wersję portalu dobreprogramy. Prace nad nią zapowiadaliśmy podczas ubiegłorocznego HotZlotu, zaprezentowaliśmy wtedy także pierwsze koncepcje, a dziś nowe dobreprogramy oddajemy w Wasze ręce. Mamy nadzieję, że ta odsłona zaskarbi sobie Waszą przychylność.

Zgodnie z najnowszymi trendami, publikacje opatrzone są dużymi grafikami, a czcionki nie zmuszają do korzystania ze szkieł powiększających. Na łamach portalu publikujemy coraz więcej różnego rodzaju materiałów, a wysłużona poprzedniczka dostępu do nich niestety nie ułatwiała. Teraz prostszą drogą będziecie mogli dotrzeć również do niezwykle ciekawych treści publikowanych przez Was i Waszych znajomych na blogach. Co ważne, nowe dobreprogramy umożliwią szybsze odnajdowanie interesujących materiałów oraz komfortową lekturę publikacji zarówno na tych większych urządzeniach, jak i na mniejszych ekranach smartfonów. Siła przyzwyczajeń jest olbrzymia, ale jesteśmy przekonani, że polubicie nowe dobreprogramy i już niedługo trudno Wam będzie uwierzyć, że mogło być inaczej ;)

Obraz

Nowa wersja to nie tylko zmiany wizualne. Wprowadziliśmy również szereg modyfikacji funkcjonalnych, a także usprawnień związanych z wydajnością. Bardziej szczegółowo opiszemy te zmiany na blogu, warto jednak zapoznać się choćby z nowym systemem komentarzy, powiadomieniami (dostępnymi dla zarejestrowanych użytkowników) oraz nowym układem działów „Programy”, „Lab” oraz „Gry”. Niebawem pojawią się aplikacje urządzeń mobilnych, odświeżony zostanie także Blog, przed zmianami nie ucieknie również forum, które zostanie przemigrowane na IPB. Pojawią się zunifikowane z forum prywatne wiadomości, o których użytkownik informowany będzie w portalowych powiadomieniach.

Dzisiejsza premiera rozpoczyna ciekawy okres w historii życia portalu. Przez ostatnie miesiące modernizacje dobrychprogramów, z racji przygotowywania nowej wersji, były zamrożone. Pojawienie się odsłony, którą dziś oglądacie, to nie koniec — to dopiero początek. Czekamy na Wasze sugestie i możliwie konstruktywną krytykę. Będziemy próbowali podołać Waszym wymaganiom i potrzebom.

Prosimy Was o poświęcenie chwilki na wędrówkę po portalu. Zdajemy sobie sprawę, że zmiany są bardzo znaczące, więc mogą wymagać chwili przyzwyczajenia, ale jesteśmy przekonani, że warto. Czekamy na Wasze komentarze z niecierpliwością :)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1110)