Wkrótce aktualizacja Windows Phone 7, zmiany w Gmailu dla Androida

Wkrótce aktualizacja Windows Phone 7, zmiany w Gmailu dla Androida

10.12.2010 14:11

Twórcy systemów dla smartfonów przygotowują nowe funkcje. Poznaliśmy nieoficjalną datę aktualizacji Windows Phone 7, a także szczegóły o zmianach w Gmailu dla Androida.

Wiemy już, że aktualizacja Windows Phone 7 nie będzie tak duża, jak wcześniej się spodziewano. Nie jest jednak znana dokładna data jej wprowadzania. Według serwisu BusinessInsider, Microsoft wprowadzi uaktualnienie dla swojego systemu w lutym przyszłego roku. Pojawi się oczekiwana funkcja kopiuj-wklej, poza tym deweloperzy będą mogli łatwiej zamieszczać aplikacje w e-sklepie dla Windows Phone 7. BusinessInsider powtarza też pogłoski o dotychczasowej słabej sprzedaży smartfonów z systemem Microsoftu. Przed dwoma dniami na ten temat wypowiadał się jeden z pracowników firmy.

Google natomiast wprowadził Priority Inbox do Gmaila dla systemu Android 2.2. Mechanizm znany z webowej wersji Gmaila, bazuje na samouczącym się algorytmie, którego celem jest katalogowanie maili według ich "ważności". Dodatkowa funkcja to możliwość informowania za pomocą wibracji telefonu o odebraniu wiadomości oznaczonej jako ważnej. Ułatwiono również korzystanie z opcji Odpowiedz wszystkim. Gmail dla Androida przeszedł już znacznie zmiany we wrześniu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)