Wkrótce funkcja kopiuj-wklej w Windows Phone 7

05.01.2011 14:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już wkrótce użytkownicy Windows Phone 7 będą mogli skorzystać z funkcji kopiuj-wklej. Pojawiły się też nowe aplikacje dla systemu, umożliwiające korzystanie z e-booków i obsługę iTunes.

Informacje na temat aktualizacji Windows Phone 7, podał blog Windows Phone Secrets. Aktualizacja systemu Microsoftu ma nosić nazwę kodową NoDo, czyli No Donuts, co miałoby być aluzją do wersji Donut systemu Android. Wprowadzona zostanie oczekiwana funkcja kopiuj-wklej, pojawi się także obsługa procesorów Qualcomm MSM 7x30. Następne aktualizacje Windows Phone 7 mają wprowadzić Internet Explorera 9 z silnikiem Trident 5, jak również obsługę HTML5 i Silverlighta. Według wcześniejszych informacji, większe aktualizacje systemu Microsoftu pojawią się na jesieni tego roku, a także pod koniec 2012.

Ukazały się też nowe aplikacje dla Windows Phone 7. Użytkownicy smartfonów z systemem Microsoftu mogą czytać e-booki zakupione w sklepie Amazon.com dzięki klientowi Amazon Kindle. Pojawił się również program iTunes Remote, umożliwiający sterowanie programem iTunes z poziomu Windows Phone 7. Za jego pomocą możemy nie tylko odtwarzać czy zatrzymywać utwory, ale również przeglądać informacje na temat albumów z poziomu smartfona. Aplikacja ta jednak, w odróżnieniu od Amazon Kindle, jest płatna.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (59)