Wkrótce kolejny DataCenter & Storage GigaCon w Warszawie

Wkrótce kolejny DataCenter & Storage GigaCon w Warszawie

Wojciech Kowasz
04.01.2011 11:44

25 stycznia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja corocznej, bezpłatnej konferencji poświęconej pamięciom masowym i systemom baz danych dla przedsiębiorstw pod hasłem DataCenter & Storage GigaCon.

Konferencja jest skierowana do szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących lub zamierzających wdrażać omawiane technologie i narzędzia. Podczas DataCenter & Storage GigaCon w szczególności poruszane będą tematy związane z technologią, środowiskiem, narzędziami gwarantującymi niezawodny, bezpieczny dostęp do baz danych oraz pamięciami masowymi, ich architekturą oraz funkcjami. W agendzie spotkania znajdują się zarówno sesje przeznaczone dla osób zainteresowanych centrami danych (serwery, systemy operacyjne, klastry, bezpieczeństwo, wirtualizacja) oraz stricte przechowywaniem danych (architektury SAN i NAS, składowanie i replikacja, odzyskiwanie po awarii, sprzęt).

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja na stronie spotkania. Serwis dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)