Wkrótce konferencja infoShare 2011

Wkrótce konferencja infoShare 2011

27.04.2011 13:48, aktualizacja: 27.04.2011 14:29

Zbliża się konferencja infoShare 2011. Spotkanie będzie miało miejsce w dniach od 12-13 maja w Gdańsku na terenie tamtejszej Politechniki.

Jak co roku podczas bezpłatnego spotkania będzie można poszerzyć swoją wiedzę z zakresu technologii informatycznych, nowych mediów, marketingu czy zarządzania projektami. Zaproszeni na konferencję eksperci wyjaśnią również, jak organizować i finansować tzw. startupy. W programie przewidziane są takie tematy jak ochrona prywatności w sieciach społecznościowych, reklamy online, marketing w urządzeniach mobilnych czy GoogleTV. Pełen program konferencji dostępny jest na stronach infoShare.

Oprócz wystąpień specjalistów przewidziane są również dwa panele dyskusyjne, jak i możliwość zwiedzania serwerowni CI TASK. Znajduje się tam jeden z najmocniejszych polskich superkomputerów - Galera. Po całym dniu wykładów przewidziana jest impreza integracyjna w sopockim klubie Atelier. Formularz rejestracji dostępny jest na stronach infoShare. Organizatorzy zastrzegają możliwość zamknięcia rejestracji w przypadku osiągnięcia limitu miejsc - w ciągu 1,5 godziny po otwarciu rejestracji, na konferencję zapisało się już ponad 200 osób.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)