Wkrótce nowa wersja Twittera

Wkrótce nowa wersja Twittera

15.09.2010 13:16

Zaprezentowano nową wersję popularnego serwisu społecznościowego Twitter. Wkrótce ma być dostępna dla wszystkich użytkowników.

Twórcy Twittera przebudowali mocno główną stronę serwisu, dodając nowe funkcje i upodobniając narzędzie do Facebooka. Pojawił się rozbudowany prawy pasek boczny, umożliwiający szybki dostęp do takich usług jak geotagowanie, klipy wideo czy grafiki. Nowości dotyczą też wiadomości przesyłanych za pomocą Twittera. Użytkownik będzie mógł teraz klikając wybrany wpis dowiedzieć się więcej na jego temat, a także na temat autora wpisu. Pojawi się też obsługa wątków w dyskusji ułatwiająca komunikację między internautami.

Kolejne funkcje to obsługa serwisu Flickr, która pozwoli na prostsze zamieszczanie zdjęć i obrazków we wpisach, a także przeglądanie fotografii w formie pokazu slajdów. Pojawi się także możliwość wyświetlania prawdziwych nazwisk obok nicków, obsługa skrótów klawiszowych czy łatwiejsza nawigacja między wiadomościami znajomych. Nowe funkcje nie są na razie dostępne na stronie głównej Twittera. Będą sukcesywnie wprowadzane przez producenta w najbliższych tygodniach.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)