Wkrótce zmiany w Windows Live Calendar?

Wkrótce zmiany w Windows Live Calendar?

20.09.2010 13:57

Możliwe, że szykują się zmiany w kalendarzu Windows Live Calendar. Usługa miałaby być wzbogacona o klika nowych funkcji.

Windows Live Calendar to internetowy kalendarz dostępny w ramach platformy Windows Live. Na temat zmian w jego wyglądzie donosi serwis LiveSide. Dotarł on do zrzutów ekranu prezentujących nowości w usłudze Microsoftu. Programiści firmy mają przede wszystkim odmienić główną stronę kalendarza, która nie została jeszcze dostosowana do wersji Wave 4. W nowej wersji ma pojawić się między innymi informacja pogodowa (plik PNG) na najbliższe dni dla miasta, z którego pochodzi użytkownik. Aby z niej skorzystać, wystarczy podać kod pocztowy miejsca zamieszkania. Kolejne zmiany dotyczyć będą pełnej obsługi sesji SSL, które będzie można ustawić w menu opcje (plik PNG).

Zmianie miałaby ulec także nazwa usługi. Zamiast Windows Live Calendar na głównej stronie wyświetlany będzie Hotmal Calendar. Być może jest to związane z promowaniem usługi pocztowej przez Microsoft. Zmiany w kalendarzu są związane z wprowadzaniem pakietu Windows Live Wave 4.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)