Włącz Music Instructora, bo Oddworld: Abe's Oddysee możesz mieć za darmo

Włącz Music Instructora, bo Oddworld: Abe's Oddysee możesz mieć za darmo

23.09.2015 22:28, aktual.: 24.09.2015 09:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pewne gry się zwyczajnie nie starzeją, nawet jeżeli po wielu latach doczekały się ładnej wersji HD. Do takich pozycji niewątpliwie należy zaliczyć nieśmiertelną platformówkę Oddworld: Abe's Oddysee z 1997 roku, która swojego czasu była jedną z najlepszych pozycji na konsolę PSX oraz PC. Ten właśnie tytuł można obecnie za darmo dodać do swojej kolekcji na Steam, przy czym nie należy się z tym równocześnie zbytnio ociągać.

Music Instructor feat Lunatics, Abe & Flying Steps - Get Freaky (Music Video)

Hit pozostanie na zawsze w cyfrowej bibliotece jeśli klikniecie w przycisk Zainstaluj do godziny 19:00 jutrzejszego dnia. Potem promocja się kończy i za tytuł trzeba już będzie wtedy zwyczajnie płacić. Jeśli ktoś nie kojarzy produkcji, to dosyć mroczna historia strachliwego Abe'a, przedstawiciela rasy Mudokonów, który musi ocalić pobratymców. Dzieło do tej pory zaskakuje staranną oprawą graficzną oraz zagadkami logicznymi wymagającymi nie lada zręczności. Pod koniec ubiegłego wieku przyczyniło się też do wzrostu zainteresowania grupą Music Instructor. Użyła materiałów z gry w teledysku.

Do udziału w akcji potrzebne będzie rzecz jasna konto na platformie Steam, choć dodać grę można sobie tak z poziomu klienta, jak też logując bezpośrednio na stronie sklepu. Niedawno Abe's Oddysee doczekało się znacznie usprawnionej graficznie wersji w postaci New'n'Tasty. W tej chwili w promocji kupicie tytuł za niecałe 10 euro. Obniżono zarazem ceny na inne produkcje z serii Oddworld, więc to dobry czas na polowanie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także