Wojenne historie z całego świata: This War of Mine otwiera się na twory fanów

Wojenne historie z całego świata: This War of Mine otwiera się na twory fanów

07.10.2015 10:55

This War of Mine, zeszłoroczny polski cichy hit, wiele miesięcy po premierze w dalszym ciągu jest wspierany oraz rozwijany przez twórców. Wraz z najnowszą aktualizacją gry rodzimy zespół 11 bit studios zaprasza jednak wreszcie wszystkich do opowiadania swoich historii wojennych. Produkcja doczekała się wsparcia dla warsztatu Steam, a co za tym idzie wkrótce przygoda z niezwykłym tytułem zwyczajnie nie będzie mieć końca.

This War of Mine - Update 1.4 "New Beginning"

Warto mieć na uwadze, ze medal ma tu dwie strony. Z jednej należy liczyć na ciekawe scenariusze, poruszające do głębi tak samo lub bardziej, niż opracowane przez ojców całego This War of Mine opowieści. Z drugiej cały czar projektu może prysnąć, kiedy postanowimy pobrać historię ukazaną w humorystycznym świetle albo dołączyć do załogi ocalałych Angelę Merkel, Arnolda Schwarzeneggera czy hojnie obdarzoną przez naturę piękność w różowej bluzeczce. Jak się wtedy niby skupiać na przetrwaniu...

W kwestii nowych możliwości, oddawanych graczom, należy wspomnieć również o zestawie kolejnych postaci do użycia we własnych kreacjach. Gra doczekała się także kolejnych wersji językowych, wkrótce więc z Warsztatu dociągniemy między innymi historie przygotowane przez Japończyków, Koreańczyków czy Turków. Ponieważ przekłady powstawały we współpracy ze społecznością, mogą pojawić się w nich gdzieniegdzie drobne niedociągnięcia, które będą niemniej eliminowane na bieżąco.

Na aktualizacji 1.4, zwanej też nowym początkiem, prace nad This War of Mine się jeszcze nie kończą. Twórcy przygotowują zestaw prostych w użyciu narzędzi deweloperskich, dzięki którym zmienić ma dać się w grze w sumie niemal wszystko. Otworzy to niebawem przed wielbicielami modyfikowania ulubionych tytułów olbrzymie możliwości, dużo większe niż obecne, dopiero co odblokowane funkcje na Steam.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)