World of Tanks Blitz dostępny dla urządzeń z iOS

World of Tanks Blitz dostępny dla urządzeń z iOS

World of Tanks Blitz dostępny dla urządzeń z iOS
26.06.2014 18:56

Mobilna wersja jednej z najpopularniejszych gier MMO, czyli World of Tanks, właśnie trafiła do AppStore. Produkcja tak samo jak jej desktopowa wersja została udostępnia za darmo, w modelu Free-2-Play i według Wargaming.net oferuje równie świetną rozgrywkę.

WoT: Blitz był już dostępny na urządzenia z iOS w wersji beta, o której starcie informowaliśmy. W końcu twórcy zdecydowali się udostępnić grę w AppStore, na iPhona oraz iPada. Mobilna wersja „czołgów” dostępna jest w języku Polskim i oferuje nam ponad 90 wiernie odwzorowanych modeli czołgów z Niemiec, Stanów Zjednoczonych oraz Związku Radzieckiego. Możemy wybrać z 4 różnych klas pojazdów, od zwinnych i lekkich konstrukcji, po niszczyciele, które można porównać do fortec na gąsiennicach.

350109619924002753

Walki w trybie 7 kontra 7 graczy, stoczymy między innymi na pustyniach, miastach oraz obszarach przemysłowych. Twórcy obiecują dopracowane i intuicyjne sterowanie czołgiem. World of Tanks Blitz dostępny jest w App Store, całość waży 698 MB. Jeśli chcemy zasiąść za sterami czołgu musimy posiadać minimum iPada 2 lub iPhone’a 4S.

Zwiastun World of Tanks: Blitz

Obecnie mobilna wersja gry dostępna jest tylko dla użytkowników urządzeń działających pod kontrolą iOS. Osoby korzystające ze smartfonów oraz tabletów z Androidem muszą jeszcze poczekać. Natomiast w przypadku Windows Phone brak jest informacji o planach wydania WoT: Blitz. Osoby nie posiadające odpowiedniego, mobilnego sprzętu, mogą zainstalować wersję przeznaczoną na komputery osobiste, która dostępna jest w naszej bazie programów. Warto wspomnieć, że 4-6 kwietnia w Warszawie odbył się światowy finał mistrzostw w World of Tanks.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)