World of Warcraft dla ofiar huraganu Sandy — akcja Kup Kotka

World of Warcraft dla ofiar huraganu Sandy — akcja Kup Kotka

09.11.2012 10:44

Huragan Sandy pozostawił po sobie ogrom zniszczenia, wiele osób straciło dach nad głowami oraz cały dotychczasowy dorobek, innym niepohamowana siła natury odebrała życie. Oczywiście po raz kolejny świat nie pozostaje obojętny na nieszczęścia i ogłasza się różnorakie akcje, mające na celu pomoc poszkodowanym. Swoje serca otwierają też twórcy gier. Firma Blizzard ma zamiar sprzedawać specjalne kociaki w World of Warcraft.

Obraz

Kupując zwierzaka Cinder Kitty dla swojego potężnego maga lub wojownika, będziecie mieli pewność, że całość z 10 dolarów wydanych na pupila trafi do osób dokniętych przez los. Blizzard zapewnia, iż dochód zostanie przekazany Amerykańskiemu Czerwonemu Krzyżowi, który spożytkuje finansowe wsparcie między innymi na zapewnianie pokrzywdzonym przez Sandy schronienia, pożywienia, wsparcia psychologicznego czy medycznego.

Warto wspomnieć, że w podobnej akcji, przygotowanej przez Blizzarda po wielkim trzęsieniu ziemi i Tsunami w Japonii, w zeszłym roku udało się zebrać na pomoc potrzebującym niemal 2 miliony dolarów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)