Worm.is: The Game na weekend – gdy wąż zmutował w robaka

Strona głównaWorm.is: The Game na weekend – gdy wąż zmutował w robaka
14.05.2016 09:26
Worm.is: The Game na weekend – gdy wąż zmutował w robaka

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Worm.is: The Game – bardzo wciągającą wariację dotyczącą kultowego węża, który doczekawszy przez lata niezliczonej liczby przeróbek i mutacji, nadal potrafi gromadzić przed ekranami spore rzesze miłośników.

bEUMuDjF

Oczywiście do dość znanej formuły produkcja ta wprowadza swoje ciekawe innowacje. Snake zastąpiony zostaje tutaj robakiem (gąsienicą albo dżdżownicą?), która rywalizując w zawodach multiplayerowych może chociażby bez większego problemu dotykać swojego ogona ;-).

Tytuł przeznaczony jest również na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android, a także iOS.

Mitos.is: The Game - Overview

W dalszym jednak ciągu utrzymana została główna koncepcja rozgrywki, unikamy zderzenia ze ścianami, innymi graczami oraz różnymi przeszkodami, a wchłonięta ilość pożywienia adekwatnie wydłuża ciało naszego osobnika. Zdecydowanym utrudnieniem okazuje się obecność innych graczy, którzy pojawiają się na planszy bynajmniej nie po to, by dotrzymywać nam towarzystwa.

bEUMuDjH

Gra idzie o jak najszybsze wyeliminowanie innych robaków i konsumpcję tego, co po nich zostało. Szybko zorientujemy się na czym ta sztuczka polega ;-). Każdy kęs powoduje rozrost i zwiększenie mocy, a także awans w tabeli rankingowej. Staramy się także zbierać wszystkie możliwe bonusy, zdobywać kolejne stopnie doświadczenia i zaliczać dalsze układy.

Autorzy przygotowali dodatkowo możliwość rywalizacji zespołowej, gdzie na wynik końcowy pracujemy wspólnie z robakami z drużyny. Nie zabrakło również prywatnych pokoi do zabawy z wybranymi przyjaciółmi.

W Worm.is: The Game gra się bardzo sympatycznie, a tytuł pomimo swej prostoty nadal bawi, rozwesela i dostarcza wiele dobrej zabawy.

Grę Worm.is: The Game można pobrać w działach:

bEUMuDjN

Gry -> dla Windows.

Gry -> dla Mac.

Gry -> dla iOS.

bEUMuDjO

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEUMuDjR
Komentarze (8)
bEUMuDkD