WP Pilot trafia na urządzenia Huawei. Na start – darmowy dostęp na 14 dni

WP Pilot trafia na urządzenia Huawei. Na start – darmowy dostęp na 14 dni

31.07.2020 15:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aplikacja WP Pilot trafia w końcu do sklepu Huawei AppGallery, a z okazji premiery na urządzeniach Huawei, nowi użytkownicy mogą skorzystać z 14-dniowego bezpłatnego dostępu do pakietu Starter Plus.

W ramach pakietu Starter Plus użytkownicy mogą oglądać ponad 30 kanałów TV bez reklam, ale jeśli zdecydujemy się na rozszerzenie usługi, możemy zyskać dostęp do nawet 100 kanałów. Aplikacja została dopasowana do urządzeń Huawei, zapewniając te same funkcje, które znają użytkownicy Androida lub iOS-a.

Jak uzyskać dostęp do pakietu Starter Plus?W tym celu należy pobrać aplikację ze sklepu Huawei AppGallery, a wygenerowany kod wpisać na stronie WP Pilot (po wcześniejszym założeniu konta). Otrzymany kod na darmowy dostęp do pakietu Starter Plus może zostać wykorzystany do końca stycznia 2021 roku.

Po okresie próbnym Starter Plus kosztuje 6,90 zł/miesięcznie. Pakiet może być również rozszerzony do opcji Podstawowej (22,90 zł/miesięcznie) lub Rozszerzonej (34,90 zł/miesięcznie). W aplikacji dostępne jest również 30 kanałów dostępnych za darmo z reklamami.

Poza urządzeniami Huawei aplikacja WP Pilot dostępna jest również na urządzenia z systemem Android, iOS, Windows, Xbox, Chromecast i Airplay. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w czerwcu 2020 roku z WP Pilot korzystało 2,1 mln Polaków, co czyni usługę jedną z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)