Wraca Microsoft Flight Simulator. Jeszcze nigdy nie był tak piękny i szczegółowy

Wraca Microsoft Flight Simulator. Jeszcze nigdy nie był tak piękny i szczegółowy

Microsoft Flight Simulator wróci. Jeszcze nigdy nie był taki śliczny
Microsoft Flight Simulator wróci. Jeszcze nigdy nie był taki śliczny
10.06.2019 16:11

Co tam nowy Xbox czy strumieniowanie gier w wydaniu Microsoftu. Zobacz, jak będzie wyglądał nowy Microsoft Flight Simulator.

Nowa odsłona świetnej gry Flight Simulator to jedno z ciekawszych ogłoszeń z konferencji Microsoftu, poprzedzającej targi E3. W przygotowaniu jest nowoczesna wersja kultowej gry, w której możesz wcielić się w pilota i w realistycznym kokpicie przemierzać przestworza.

Piękno dzięki sztucznej inteligencji

Seria Microsoft Flight Simulator jest produkowana od lat osiemdziesiątych i zawsze cieszyła się opinią bardzo realistycznego symulatora. Niektórzy twierdzą nawet, że to gra hiperrealistyczna.

Już możemy zobaczyć zwiastun Microsoft Flight Simulator z prezentacji poprzedzającej E3. Znamy niewiele szczegółów, ale film przechwycony w rozdzielczości 4K prezentuje przepiękną grę. Sceneria jest pełna szczegółów, a stoi za nimi model maszynowego uczenia, działający w chmurze Microsoft Azure. Świat został wygenerowany na podstawie prawdziwych danych satelitarnych.

Microsoft Flight Simulator - E3 2019 - Announce Trailer

Flight Simulator na PC i Xboxa

Microsoft mówi o nowej wersji gry „Microsoft Flight Simulator for PC”, ale ta nazwa jest myląca. Seria Microsoft Flight Simulator tradycyjnie powstawała jedynie dla PC, ale tym razem będzie można zagrać także w ramach Xbox Game Pass.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (69)