Wstępna rejestracja na QuakeCon 2014 już 5 marca

Wstępna rejestracja na QuakeCon 2014 już 5 marca

Wstępna rejestracja na QuakeCon 2014 już 5 marca
Karolina Kowasz
27.02.2014 14:19

Już niedługo czeka nas wydarzenie, które często społeczność graczy nazywa Woodstockiem grania. Do tegorocznego QuakeConu co prawda jeszcze kilka dobrych miesięcy, ale organizatorzy już teraz zapowiadają nam cztery dni pokoju, miłości i rakiet. Turniej odbywa się wprawdzie daleko, aż w teksańskim Dallas, ale skoro co roku pojawiają się na nim polscy gracze i często zdobywają wysokie miejsca, to warto przemyśleć, czy nie byłoby dobrze pojawić się tam osobiście i dopingować ich zmagania.

Obraz

Bethesda na swoim blogu poinformowała o planowanych czterech turach sprzedaży biletów na wydarzenie. Pierwsza tura wyprzedaży ruszy 5 marca. Wejściówka będzie kosztowała 175 dolarów, a ludzie, którzy ją zakupią, będą mieli dostęp ekspresowy do wszystkich paneli, wydarzeń i prelegentów oraz otrzymają koszulkę. Ważna informacja dla osób zainteresowanych – organizatorzy wypuszczą ich tylko 250. Druga tura z 500 wejściówkami w cenie 150 dolarów, roczną subskrypcją pro do Quake Live i kilkoma gratisami, zostanie uruchomiona 19 marca.

Dopiero 2 kwietnia będzie można zakupić tańszą wejściówkę w cenie 50 dolarów. Zapewni ona miejsce siedzące i dwa t-shirty. Ostatnia runda sprzedaży odbędzie się 16 kwietnia, tym razem już tylko z gratisami.

Ciężko przewidzieć, jaka frekwencja będzie w tym roku, zważywszy na duży odzew na Facebooku w związku ze wzrostem cen. Można także spotkać głosy, że całe wydarzenie powinno być darmowe, skoro reklamuje się jako Woodstock grania. Organizatorzy nadal nie wypowiedzieli się, dlaczego bilety są droższe niż w zeszłych latach.

Tegoroczny zlot graczy Quake'a będzie trwał od 17 do 20 lipca. Rejestracji można dokonać na oficjalnej stronie QuakeConu już za kilka dni. Wszystkie detale będzie można poznać z czasem na Twitterze oraz fanpage'u wydarzenia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)