Wszyscy do schronów! Bombowa gra Fallout Shelter już na Androidzie

Wszyscy do schronów! Bombowa gra Fallout Shelter już na Androidzie

13.08.2015 12:44, aktual.: 13.08.2015 12:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na projekt RPG Fallout 4, który umożliwi nam nawet wybudowanie własnych wiosek na napromieniowanych pustkowiach, jeszcze poczekamy, ale Bethesda Softworks oczekiwanie to w piękny sposób postanowiła umilić. Dostępna od jakiegoś czasu na urządzeniach z systemem iOS darmowa gra Fallout Shelter wreszcie trafiła również na sprzęty z Androidem. Tym samym poszerzy się znacznie zastęp zarządców tzw. Krypt.

Fallout Shelter - Announcement Trailer

Rozgrywka opiera się na doglądaniu specjalnego, charakterystycznego dla serii Fallout schronu. Na głowie gracza jest nie tylko dbanie o nowe pomieszczenia o różnorakich funkcjach dla zwiększającej się populacji, pożywienie czy rozrywki. Będzie musiał też opracować obronę przed najazdami oraz myśleć o przybyłych, którzy przyciągnięci wieściami o spokojnej przystani zechcą się włączyć do istniejącej już społeczności. Każda osoba ma swoje unikalne statystyki i do jednych zadań będzie nadawała się lepiej, do innych gorzej. To zarządca musi podejmować optymalne decyzje, aby Krypta rozwijała się dynamicznie, a cennej waluty w postaci kapsli od butelek nie brakowało.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nawet kiedy wydaje się, że wszystko działa już jak doskonale naoliwiony mechanizm, zawsze sprawy komplikują zdarzenia losowe. Wystarczy przecież jeden nagły pożar, aby na głowę gracza zwaliła się cała masa kłopotów... Nieprzewidywalność rozgrywki i potrzeba radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach stanowi jednak o sile produktu. Oczywistym plusem Fallout Shelter jest też to, że pobrać grę można za darmo, a system mikrotransakcji nie irytuje. Opcjonalne opłaty nie stają na drodze normalnego postępu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Osobna sprawa to doskonale rozpoznawalny styl graficzny. Twórcy zgrabnie połączyli trójwymiarowe miejscówki z rysowanymi postaciami rodem z ekranów statystyk z gier Fallout. Wszystkie prezentują się podobnie do niezapomnianego blondwłosego ludzika w niebieskim stroju Krypty, który ilustrował między innymi poszczególne zdolności dla postaci w kultowym RPG. Zielona czcionka również nie pozwala pomylić marki z żadną inną. Grę w wersji dla systemu Android, jak też iOS znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)