Wyciekły zrzuty ekranu Final Cut Pro X i Motion 5

Wyciekły zrzuty ekranu Final Cut Pro X i Motion 5

09.06.2011 12:29

Serwis MacRumors opublikował zrzuty ekranu, które najprawdopodobniej przedstawiają aplikacje Final Cut Pro X i Motion 5 — części pakietu Final Cut Studio firmy Apple.

Zrzuty ekranu zostały pierwotnie udostępnione przez użytkownika BWilks2001 w serwisie Twitter. Konto i wszystkie jego posty zostały zaraz potem usunięte (prawdopodobnie na życzenie firmy Apple), ale zrzuty ekranu zostały skopiowane przez wiele portali informacyjnych. Jeśli zrzuty są autentyczne, wiemy już jak będzie wyglądała przeglądarka projektów, oraz że Motion 5 będzie miał możliwość tworzenia obiektów (Rig), których nazwa wskazuje na animację szkieletową (rigging). Według informacji z Twittera, w kolejnej odsłonie Final Cut Studio znajdzie się również odświeżona wersja narzędzia Color.

Nieco szczegółów na temat programów wchodzących w skład Final Cut Studio można było zobaczyć na Final Cut Pro User Group SuperMeet, które miało miejsce w kwietniu tego roku. Od tamtej pory firma Apple nie podała żadnych informacji na temat nowego oprogramowania dla filmowców. Zgodnie z zapowiedzią, aplikacje trafią do Mac App Store w czerwcu tego roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)