Wyciekły zrzuty ekranu Google Music

Wyciekły zrzuty ekranu Google Music

06.04.2011 12:58

Do Internetu wyciekły zrzuty ekranu prezentujące nową, muzyczną usługę firmy Google. Czyżby premiera Google Music była coraz bliższa?

Serwis Techfrom10 opublikował zrzuty ekranu Androida, które mają świadczyć o rychłej premierze serwisu z muzyką od firmy Google. Do informacji na temat nowej usługi dotarto przez przypadek podczas aktualizacji programów z Android Marketu. Jak możemy zobaczyć na opublikowanych zrzutach ekranu, Google Music oferuje nie tylko możliwość pobierania muzyki, ale również odsłuch online. Odtwarzacz muzyczny zbliżony jest pod względem wyglądu do tego, który oferowany jest w Androidzie 3.0. Oferuje standardowe funkcje jak tworzenie list odtwarzania czy przeglądanie utworów według artysty, albumu lub nazwy piosenki.

To już kolejne wiadomości na temat Google Music w ostatnim czasie. Pod koniec marca dowiedzieliśmy się, że Google najprawdopodobniej rozpoczął testowanie w Sieci nowej usługi. Google Music oprócz możliwości kupna muzyki, miałby oferować możliwość przechowywania jej online. Podobno jednak sprzeciwiają się temu wytwórnie fonograficzne. Pytanie też, jaka będzie dostępność nowej usługi. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia z iTunes czy Spotify, możemy spodziewać się, że Google Music nieprędko trafi do polskiego odbiorcy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)