Wydano COMODO Internet Security 2011

Wydano COMODO Internet Security 2011

15.09.2010 14:51, aktualizacja: 17.09.2010 18:10

Produkty firmy Comodo Group odpowiedzialne za zapewnienie bezpieczeństwa uznawane są przez wielu użytkowników na całym świecie za najlepsze w swojej klasie cenowej. Światło dzienne ujrzała właśnie kolejna edycja darmowego pakietu Comodo Internet Security przeznaczona na rok 2011.

Comodo Internet Security to bezpłatny pakiet zabezpieczający składający się z cenionej przez wielu użytkowników na świecie zapory systemowej Comodo Firewall Pro i programu antywirusowego Comodo AntiVirus. Firewall oferowany przez pakiet Comodo Internet Security zapewnia ochronę komputera dzięki funkcji monitorowania uruchamianych aplikacji (baza programu posiada ponad 10 000 rozpoznawanych programów), sieci (protokoły, pakiety) oraz opcji zaawansowanej analizy działania programów. Program antywirusowy Comodo AntiVirus poza funkcją ochrony w czasie rzeczywistym oferuje również ciekawy moduł odpowiedzialny za blokowanie dostępu do niektórych elementów znajdujących się w systemie w tym ważnych folderów startowych, lokalizacji systemowych czy kluczy w rejestrze. Dodatkowym walorem aplikacji jest niskie wykorzystywanie zasobów systemowych oraz możliwość definiowania bezpiecznych aplikacji.

W najnowszej wersji narzędzia pojawiły się takie nowości jak rozszerzony skaner spyware czy skanowanie antywirusów korzystające z technologii chmury obliczeniowej. Kolejne nowości to między innymi tryb Game Mode, a także lista zaufanych aplikacji. Ponadto poprawiono nieco wygląd interfejsu programu, pojawiła się też rozszerzona możliwość kontroli nad aplikacjami. Pełna lista zmian dostępna jest na forum producenta.

Comodo Internet Security 2011 można pobrać z naszego vortalu. Program dostępny jest w dziale PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Pakiety zabezpieczające.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)