Wydano Evernote 4 dla systemu Windows

Wydano Evernote 4 dla systemu Windows

27.10.2010 12:51

Ukazało się 4 wydanie popularnego narzędzia do gromadzenia i synchronizowania danych - Evernote. W wersji dla systemu Windows odświeżono interfejs użytkownika.

Evernote dostępny jest dla systemów Windows i Mac OS X (a także systemów mobilnych), ale poprawki wprowadzono jedynie w wydaniu dla systemu Windows. Przede wszystkim zmianom poddany został interfejs użytkownika. Pasek narzędziowy został zmniejszony, nieco mniej przestrzeni zajmuje też pasek boczny umożliwiający dostęp do zakładek, tagów czy kosza. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskano więcej przestrzeni dla samych notatek, a także listy zapisanych dokumentów. Okrojony został też nieco interfejs edycji poszczególnych tekstów. Kolejne zmiany to przyśpieszenie uruchamiania aplikacji, obsługa Jump list w Windowsie 7 czy automatyczna geolokalizacja. Więcej wiadomości na temat zmian dostępnych jest na blogu producenta.

Przypomnijmy, że Evernote to bezpłatny program umożliwiający gromadzenie i synchronizację wszelakiego rodzaju istotnych dla użytkownika danych. Dostępny jest dla systemów Windows i Mac OS X, a także urządzeń iPhone/iPod Touch, Blackberry oraz pracujących na platformie Android. Osoby korzystające Linuksa mogą natomiast skorzystać z NeverNote. Wprowadzone przez użytkownika elementy zapisywane są komputerze, ale również na koncie internetowym (wymagana bezpłatna rejestracja) przez co dostępne są one z dowolnego miejsca na świecie.

Evernote 4 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Dom -> Organizery osobiste.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)