Wydano pakiet System Mechanic 10.0.0

Wydano pakiet System Mechanic 10.0.0

28.09.2010 14:58, aktualizacja: 28.09.2010 15:10

Ukazała się wersja 10.0.0 pakietu System Mechanic przeznaczonego do optymalizowania działania pracy systemu Windows.

W najnowszej wersji pakietu pojawiły się nowe narzędzia takie jak Program Accelerator, którego zadaniem jest przyśpieszanie reakcji programów czy CRUDD Remover przeznaczony do eliminowania duplikatów aplikacji zaśmiecających twardy dysk. Wprowadzono też możliwość kontroli i naprawy połączeń internetowych. Specjalny mechanizm wykrywa wadliwe połączenia, a następnie pomaga w ich przyśpieszeniu. Programiści rozszerzyli też możliwości pozostałych narzędzi, a także usprawnili automatyczną aktualizację ważnych elementów pakietu. Poprawki objęły też takie narzędzia jak DriveAccelerator (program do defragmentacji dysku) czy Incinerator, którego zadaniem jest odzyskiwanie utraconych danych. Z pełną listą zmian można zapoznać się na stronach programu.

Warto przypomnieć, że w skład pakietu System Mechanic wchodzą moduły odpowiedzialne za wykrywanie i usuwanie błędnych wpisów w rejestrze, naprawianie niedziałających skrótów, defragmentowanie dysku, przyspieszanie procesu uruchamiania systemu, odinstalowywanie programów, kasowanie niepotrzebnych plików z dysku, czyszczenie pamięci przeglądarek i znacznie więcej. Dzięki zaimplementowanej technologi ActiveCare użytkownicy są wstanie utrzymać formę komputera jak sprzed instalacji świeżego systemu przez długi okres czasu.

Aplikację w pełnej wersji można nabyć za 39,99 dolarów na stronach producenta. Darmową wersję trial System Mechanic 10.0.0 można natomiast pobrać z naszego vortalu. Dostępna jest w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Pakiety narzędziowe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)