Wydłub komuś oko w Surgeon Simulator

Wydłub komuś oko w Surgeon Simulator

Wydłub komuś oko w Surgeon Simulator
Karolina Kowasz
06.03.2014 13:53, aktualizacja: 07.03.2014 09:30

Pisaliśmy już o symulatorze mechanika samochodowego, farmy, a nawet kozy. Zabawnych i ciekawych gier jednak nigdy za wiele, toteż dzisiaj do tego grona dołączy symulator operacji, w którym będziecie mogli zostać chirurgiem… podobnym do tego z teledysku "Weird Al" Yankovica.

Uwaga, filmik zawiera sceny, które mogą razić niektórych Czytelników.

Surgeon Simulator 2013 - Official Trailer

Surgeon Simulator 2013 jest humorystyczną grą studia Bossa Studios, która daje nam możliwość wcielenia się w niedoszłego lekarza, Nigela Burge’a, z trzęsącymi się rękoma. Wykonanie operacji z jego pomocą jest naprawdę ciężkie, bowiem dłoń, sterowana za pomocą myszy i klawiatury, rzadko kiedy zachowuje się tak, jak liczyłby na to gracz.

Twórcy oddali nam do dyspozycji ogromny wachlarz narzędzi, z pomocą którego możemy wykonywać takie operacje jak przeszczep serca, nerek czy mózgu. To jednak nie wszystko, bowiem studio zdecydowało się na dodanie do gry postaci z Team Fortress 2, co na pewno dodało grze humoru. Chętni mogą wykonać nawet operację na przybyszu z kosmosu.

Tymczasem możliwość wydłubania komuś oka będziecie mieli już niedługo, kiedy tylko ukaże się zapowiadana od jakiegoś czasu aktualizacja gry dla iPadów, oferująca możliwość transplantacji oczu. Chętni będą mogli także powybijać pacjentom zęby, jeżeli tylko filmiki zapowiadające możliwość zostania dentystą okażą się prawdziwe i twórcy zechcą także i to udogodnienie dostarczyć posiadaczom urządzeń z nadgryzionym jabłkiem.

Grę w wersji na PC, Maca lub Linuksa, można zakupić na Steamie za niecałe 10 euro. Warto dodać, że obsługuje ona Oculus Rift i Razer Hydra. Odsłonę na iPada można dostać tutaj, w cenie 9,99 dolarów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)