Xbox Series X|S: rusza przedsprzedaż w Polsce. Znamy datę i godzinę

Strona głównaXbox Series X|S: rusza przedsprzedaż w Polsce. Znamy datę i godzinę
17.09.2020 15:01
Xbox Series X i Xbox Series S, fot. Microsoft
Xbox Series X i Xbox Series S, fot. Microsoft

Polski oddział Xbox właśnie podał informację o uruchomieniu przedsprzedaży konsol Xbox Series X oraz Xbox Series S. Informacja została podana z kilkudniowym wyprzedzeniem.

bELhKIUR

Xbox Series X i S zakupimy w przedsprzedaży 22 września 2020 r.

Zamówienia przedsprzedażowe konsol konsol Xbox Series X i S będą realizowane od 22 września 2020 r., godziny 9:00. Xbox Series X kosztuje 2249 złotych (jest to potężniejszy model, z napędem optycznym 4K UHD Blu-ray i większym dyskiem). Xbox Series S natomiast kosztuje 1349 zł.

Microsoft podał informację z kilkudniowym wyprzedzeniem. Nie wiadomo jednak, jak duże będą początkowe zapasy w Polsce i jak szybko ulegną one wyczerpaniu.

Nowe konsole Xbox będą również dostępne w abonamencie 24-miesięcznym Xbox All Access, gdzie można nabyć Xbox Series S i X wraz z usługą Xbox Game Pass Ultimate (nie podano jeszcze wszystkich szczegółów) w ramach comiesięcznej opłaty niczym u operatora sieci komórkowych.

bELhKIUT

Wczoraj 17 września 2020 r. swoje ceny za PlayStation 5 podało również Sony, jak również poinformowało o zamówieniach przedsprzedażowych, które już ruszyły.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bELhKIVP