XCOM oraz Cywilizacja za 1 dolara na Humble Bundle, za 15 duża paczka dodatków

XCOM oraz Cywilizacja za 1 dolara na Humble Bundle, za 15 duża paczka dodatków

XCOM oraz Cywilizacja za 1 dolara na Humble Bundle, za 15 duża paczka dodatków
20.01.2016 09:42, aktualizacja: 20.01.2016 12:19

Kiedy za oknem mróz to idealna pora na dłuższe granie na komputerze. Na pewno niejeden fan PC odkurzy kolekcję posiadanych strategii albo rozejrzy się za nowymi do kolekcji. Jeżeli nadrabiacie dopiero minione lata, na pewno nie będziecie mogli przejść obojętnie obok kolejnej niezwykle sycącej paczki tanich gier z Humble Bundle. Za bardzo małe pieniądze można stać się posiadaczem m.in. XCOM oraz Cywilizacji.

Obraz

Swój pakiet tytułów zdecydowało się bowiem zaoferować znane studio Firaxis. Tradycyjnie mamy różne pułapy cenowe, gwarantujące odmienne bonusy. Wpłacając przynajmniej dolara zyskuje się klucze Steam na XCOM: Enemy Unknown, Sid Meier's Pirates, Ace Patrol Bundle z dwoma częściami serii plus Civilization III w wydaniu Complete, czyli najpełniejszą edycję projektu z kilkoma dodatkami w zestawie.

Decydując się na inwestycję na poziomie średniej wpłat (obecnie niecałe 10 dolarów) zyskujemy do tego Civilization IV z rozszerzeniami Warlords, Beyond the Sword i Colonization, Cywilizację V, Sid Meier's Starships, dwa mniejsze dodatki do XCOM: Enemy Unknown, a do tego też XCOM: Enemy Within i zniżkę na miesięczny abonament z grami. Jest też obietnica pozyskania kolejnych produkcji, na razie nieujawnionych.

15 dolarów dopełnia nam zaś koszyk o Civilization: Beyond Earth z Exoplanets Map Pack plus rabat 33% na DLC Rising Tide, które mocno usprawniło rozgrywkę. Osobno te wszystkie atrakcje kosztowałyby nas ponoć ponad 200 dolarów. Wszystkie dzieła z oferty to tytuły pod Windowsa, ale z uwagi na Steam część z nich zadziała też na systemach OS X lub Linux. Wpłacający tradycyjnie sami ustalają, ile i komu dają pieniędzy. Domyślnie najwięcej zgarnia wydawca 2K Games, potem w kolejce są pomysłodawcy Humble Bundle, a na końcu organizacja Action Againts Hunger.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)