Xiaomi AirDots 2 – słuchawki na pierwszych grafikach. Producent naprawdę musi lubić Apple

Xiaomi AirDots 2 – słuchawki na pierwszych grafikach. Producent naprawdę musi lubić Apple

Apple AirPods (fot. komorkomania.pl)
Apple AirPods (fot. komorkomania.pl)
07.01.2019 18:43

Pierwsza generacja bezprzewodowych słuchawek Xiaomi AirDots kojarzy się z produktem Apple wyłącznie z nazwy. Jednak chiński producent, który najwidoczniej zauroczony jest we wzornictwie urządzeń z Cupertino, postanowił pójść o krok dalej. Właśnie poznaliśmy wygląd drugiej generacji AirDots.

Przeglądając się wielu produktom Xiaomi widać wyraźną inspirację Apple. Niewykluczone, że właśnie takie podejście w połączeniu z dobrą jakością i atrakcyjną ceną, przyczyniło się do sukcesu chińskiej firmy. Podobnie może być z Xiaomi AirDots 2.

Xiaomi AirDots 2 (źródło: mysmartprice.com)
Xiaomi AirDots 2 (źródło: mysmartprice.com)

Grafiki, które przedstawiają nowe słuchawki Xiaomi, możemy obejrzeć dzięki serwisowi MySmartPrice. Oczywiście nie wyglądają one identycznie, jak Apple AirPods, aczkolwiek inspiracja jest wyraźnie widoczna. Pamiętacie, jak tuż po premierze AirPodsów w internecie pojawiło się mnóstwo obrazków, które porównywały słuchawki Apple do główki szczoteczki elektrycznej? Tak, AirDotsy 2 również przypominają górną część szczoteczki.

Słuchawki Xiaomi zostaną wyposażone w akumulatory, które umożliwią bezprzewodową pracę przez kilka godzin. Nie należy jednak spodziewać się rewelacyjnego wyniku. Do ładowania posłuży etui, które najpewniej będzie też pełnić rolę powerbanku. Tak, wygląda ono prawie identycznie, jak opakowanie AirPodsów.

Xiaomi AirDots 2 (źródło: mysmartprice.com)
Xiaomi AirDots 2 (źródło: mysmartprice.com)

Nie poznaliśmy jeszcze dokładniejszych danych dotyczących AirDots 2. Jednakże, spodziewać można się rozwinięcia pierwszej generacji. Wyposażona jest ona w Bluetooth 5.0, a także w płytki dotykowe, które zapewniają szybki dostęp do wybranych funkcji – wystarczy stuknąć w słuchawkę, aby np. zatrzymać odtwarzaną muzykę.

Xiaomi AirDots 2 powinny zadebiutować w ciągu najbliższych tygodni. Już teraz mamy pewność, że słuchawki Xiaomi będą odczuwalnie tańsze od urządzenia Apple – AirPody kosztują około 650 zł.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)