Xiaomi oficjalnie w Polsce! ABC Data pierwszym dystrybutorem w UE

Xiaomi oficjalnie w Polsce! ABC Data pierwszym dystrybutorem w UE22.09.2016 11:13
Xiaomi oficjalnie w Polsce! ABC Data pierwszym dystrybutorem w UE

Doskonałe wieści mamy dla wszystkich fanów chińskich smartfonów, w szczególności zaś urządzeń Xiaomi. Firma ABC Data poinformowała właśnie, że stała się pierwszym oficjalym partnerem Xiaomi w Unii Europejskiej. Świetne chińskie smartfony są oficjalnie dostępne w Polsce, a wkrótce trafią także na rynki ościenne.

ABC Data poinformowało, że sprzedaż rozpczyna się już dziś, w pierwszej kolejności w sieci sklepów X-KOM, gdzie urządzenia są już dostępne. Z czasem liczba partnerów będzie się zwiększać. W Polsce będzie można kupić smartfony Xiaomi Mi 5, Xiaomi Redmi Note 3 oraz Xiaomi Redmi 3S w cenach kolejno 1799 zł, 999 zł i 699 zł. Urządzenia są objęte 24-miesięczną gwarancją producencką.

350188623750260673

Oczywiście na tym nie koniec i portfolio będzie sukcesywnie poszerzane. Nie tylko zresztą o kolejne smartfony – ABC Data zapowiada, że do oficjalnej dystrybucji w Polsce trafi świetna opaska fitness Mi Band 2, a także urządzenia audio oraz inne akcesoria, których w oryginalnej ofercie Xiaomi znaleźć można bez liku.

Partnerstwo Xiaomi i ABC Data poskutkuje dystrybucją chińskiego sprzętu nie tylko w Polsce, ale także – wciąż w ramach struktur rodzimej firmy – w Europie Środkowej i Wschodniej. Możemy być przekonani że łatwa dostępność doskonałej jakości urządzeń w niewysokich cenach może na rodzimym rynku smartfonów spowodować istną rewolucję, co odbije się pewnie nie tylko na samym rynku urządzeń mobilnych, ale także ofertach operatorów. Idą zmiany!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (101)