Yahoo! ma problemy z pocztą, Microsoft zachęca do migracji

Yahoo! ma problemy z pocztą, Microsoft zachęca do migracji

29.04.2011 13:21

Użytkownicy Yahoo! Mail od kilkunastu godzin mają problemy z dostępem do poczty. Microsoft zachęca ich do migracji do Hotmaila.

Wielu internautów na całym świecie od co najmniej kilkunastu godzin nie może połączyć się z kontem Yahoo! Mail. Jak dotąd nie dowiedzieliśmy się, co spowodowało problemy z popularną usługą pocztową, z której korzysta około 250 mln osób. Pracownicy Yahoo! potwierdzili na Twitterze kłopoty z usługą, poinformowali też, że trwają prace nad usunięciem błędu. Możliwe, że jest on związany z wprowadzaniem nowej wersji Yahoo! Mail beta. Tego typu problemy zdarzają się od czasu do czasu, ciekawe jednak jest, jak na sytuację zareagowała konkurencja.

Microsoft nie zasypia gruszek w popiele. Jak czytamy we wpisie zespołu Hotmail, pierwsze 1000 osób, które przeniesie się z Yahoo! Mail do usługi Microsoftu, otrzyma za darmo rozszerzoną wersję poczty - Hotmail Plus. Co prawda jedynie na okres 1 roku, ale oferta wydaje się być kusząca. Otrzymujemy bowiem skrzynkę o pojemności 10 GB i pozbawione reklam. Microsoft uruchomił też stronę SwitchToHotmail, na której przekonuje użytkowników Yahoo! Mail, że warto zmienić dostawcę usług pocztowych. Jeżeli Yahoo! prędko nie naprawi swojej usługi, może stracić wielu użytkowników.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)