Yahoo! odświeża swoją usługę pocztową

Yahoo! odświeża swoją usługę pocztową

24.05.2011 11:45

Yahoo! Mail zakończył fazę beta i jest już wprowadzany w stabilnej wersji. Twórcy usługi pocztowej skupili się przede wszystkim na usługach społecznościowych.

Zdaniem firmy Yahoo! udostępnienie nowej poczty webowej wszystkim użytkownikom zajmie kilka najbliższych tygodni. Programiści oprócz poprawek dotyczących interfejsu czy prędkości skupili się przede wszystkim na usługach społecznościowych. Użytkownicy mogą więc uzyskać dostęp do Twittera czy Facebook Messaging z poziomu Yahoo! Mail. Co więcej, z pocztą można zintegrować wiadomości tekstowe, które teraz są automatycznie zapisywane w historii. Załączniki przesyłane za pośrednictwem usługi YouSendIt mogą mieć do 100 MB.

Warto przypomnieć, że Yahoo! ostatnio miał problemy ze swoją pocztą związane właśnie z wprowadzaniem jej odświeżonej wersji. Jak informowaliśmy pod koniec kwietnia, przez kilkanaście godzin wielu internautów nie mogło skorzystać ze swojej skrzynki pocztowej w Yahoo! Sytuację tę wykorzystał Microsoft, zachęcając użytkowników Yahoo! Mail do przesiadki na Hotmail. Poczta Yahoo! nadal cieszy się dużą popularnością (głównie w USA), korzysta z niej 277 mln internautów, jednak zainteresowanie usługą od dłuższego czasu spada. Firma liczy, że dzięki zmianom zdoła przyciągnąć nowych użytkowników.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)