Yi Action Camera, poważny konkurent dla GoPro?

Strona głównaYi Action Camera, poważny konkurent dla GoPro?
21.04.2016 18:02
Yi Action Camera, poważny konkurent dla GoPro?

Tym razem przyglądamy się kamerze sportowej Yi Action Camera. To produkt chińskiego giganta jeśli chodzi o smartfony, Xiaomi. Kamerka prezentuje się całkiem fajnie, kompaktowe wymiary i szerokokątny obiektyw to jej dodatkowe plusy. Oto pierwsze chwile z tym urządzeniem i próbka możliwości, nagrywamy w 1080P przy 25 kl/s. Oczywiście rozdzielczości nagrywania jest co nie miara, interesująco zapowiada się 720P w 120 kl/s.

bEKLVolh

Model ten może pochwalić się matrycą Sony EXMOR R CMOS BSI, a procesor to Ambarella A7LS. Zdjęcia wykonywane są w rozdzielczości 16Mpix. Choć kamera pozbawiona jest ekranu podglądu, możemy w prosty sposób ją sparować ze smartfonem i wszelkich modyfikacji ustawień dokonać ze smartfonu właśnie. Wygląda też na to, że kamera Yi Action nie będzie kompatybilna z akcesoriami do GoPro (sprawdziliśmy na obudowie do zdjęć pod wodą).

Kamerkę w polskich sklepach można kupić za około 440 złotych. A czy to poważny konkurent dla GoPro? Tego dowiecie się z pisanej recenzji, która pojawi się niebawem na naszym portalu. Dajcie znać w komentarzach, co można by sprawdzić (sprawdzimy o ile to możliwe :)). Tymczasem zapraszamy do oglądania materiału wideo.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKLVomf