YouTube Go: nowa aplikacja zaoszczędzi transfer i umożliwi pobieranie filmów

YouTube Go: nowa aplikacja zaoszczędzi transfer i umożliwi pobieranie filmów

YouTube Go: nowa aplikacja zaoszczędzi transfer i umożliwi pobieranie filmów
28.09.2016 18:50

W ostatnim czasie informowaliśmy o zmianach na YouTube. W związku z uruchomieniem programu YouTube Heroes, moderatorem będzie mógł zostać każdy chętny. To jednak nie jedyne nowości – dostępna jest już nowa aplikacja YouTube Go, dzięki której na nowo mamy odkryć największy w Sieci serwis zawierający filmy z kotami.

YouTube Go dostępny jest na razie jedynie w Indiach, ma bowiem stanowić rozwiązanie problemów związanych z kiepskiej jakości połączeniem z Internetem. Przede wszystkim więc YouTube Go ma w łatwy sposób umożliwiać oglądanie filmów offline, a także oszczędzać transfer w trybie online. Użytkownik zyskuje możliwość pobierania filmów na pamięć urządzenia w standardowej lub niskiej jakości, w obu przypadkach wyświetlana jest wielkość pliku.

Obraz

Oprócz tego YouTube Go oferuje także funkcje proponowania popularnych w danym rejonie filmów na ekranie głównym, zaś przytrzymanie miniatury filmu poskutkuje wyświetlaniem podglądu, nie zaś odtwarzaniem całego filmu, co także ma wpłynąć na redukcję pobieranych danych.

Ważną funkcją jest także możliwość przesyłania pobranych filmów. YouTube Go będzie bowiem umożliwiał komunikację z innymi użytkownikami i wymianę plików. Choć w pierwszej kolejności aplikacja dostępna jest tylko w Indiach, to docelowo będzie z niej można korzystać na całym świecie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)