YouTube teraz bez limitu 15 minut na klipy wideo

22.09.2011 12:39, aktual.: 22.09.2011 12:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W serwisie YouTube zlikwidowano limit 15 minut na klipy wideo - ale tylko dla zweryfikowanych użytkowników. Pojawiły się też narzędzia do konwersji materiałów filmowych do 3D.

Brak limitów w długości zamieszczanych filmików dotyczą jedynie tych osób, które nie naraziły się administratorom serwisu. Kolejny wymóg to, jak czytamy na blogu YouTube, zweryfikowane konto. Oznacza to w praktyce podanie numeru swojego telefonu. Szczegółowe informacje na ten temat można przeczytać w regulaminie serwisu. Wcześniej, bo w grudniu ubiegłego roku, Google zniósł ograniczenia długości materiałów wideo dla wybranych użytkowników. Kolejna duża zmiana to wprowadzenie możliwości przenoszenia tradycyjnych filmów do 3D. Narzędzie dostępne jest na razie w wersji beta, już jednak wydaje się być ciekawym pomysłem. Aby stworzyć klip wideo 3D, należy dodać materiał nakręcony z dwóch kamer.

YouTube poinformował również o rozpoczęciu bliskiej współpracy z Magisto, twórcą aplikacji webowej ułatwiającej tworzenie ciekawych klipów z materiałów wideo. Aplikacja na podstawie przesłanego filmiku wybiera najbardziej interesujące sceny, a następnie łączy je w dynamiczny trailer czy pokaz slajdów. Magisto bowiem oprócz obróbki klipów wideo umożliwia również dodawanie zdjęć, efektów, przejść i tekstu. Z narzędzia możemy skorzystać pod adresem youtube.com/create.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)